Протиугінний пристрій MasCA Розкрити

Протиугінний пристрій MasCA

Evrolab Evrolab

Новинка

«MasCA» - іммобілайзер, що в якості коду використовує штатні кнопки управління, такі як кнопки управління на кермі, кнопки склопідйомників, кнопки управління дзеркал, управління круїз-контролем, дисплеєм MFD і т.д.

Більше подробиць

В наявності

$85

Відправляємо в день замовлення

Офіційна гарантія 6 міс.

Український виробник

Будь-яка форма оплати

Іммобілайзер (Іммобілізатор) (англ. Immobilizer - «обезрушувач») - вид електронного пристрою проти викрадення. Більшість сучасних автомобілів має штатний іммобілайзер, встановлений автовиробником. У штатному іммобілайзері блокування проводиться без допомоги реле. Сам пристрій фізично і програмно пов'язаний з контролером вприску двигуна, тому при відсутності дозволяючого сигналу, контролер сам не ініціюватиме запуск і підтримку роботи двигуна. Іншими словами, блокування відбувається не фізично, а програмно самою системою контролю двигуна.

Принцип роботи окремого (додаткового, нештатного) іммобілайзера MasCA полягає в розірванні з'єднання електричних ланцюгів автомобіля в найвизначніших місцях - наприклад, електроланок стартера, запалювання, двигуна. Завдяки цьому автомобіль гарантовано залишиться на місці стоянки навіть при проникненні всередину зловмисників.

«MasCA» - іммобілайзер, в якості коду використовує штатні кнопки управління, такі як кнопки управління на кермі, кнопки склопідйомників, кнопки управління дзеркал, управління круїз-контролем, дисплеєм MFD і т.д.

Так власник автомобіля може самостійно скласти комбінацію з 1-6 кнопок. Кількість варіантів коду наприклад для Skoda Octavia A7 досягає 4 750 000 000 комбінацій.

Гарантія на продукцію становить 6 місяців з моменту реалізації.

Умови гарантії:

  • Гарантійний термін не закінчився.
  • Наявність гарантійного талону (серійний номер пристрою та вказаний в талоні повинні збігатися).
  • Наявність і збереження оригінальної упаковки.
  • Відсутність слідів експлуатації і втручання в пристрій.
  • Установка проводилася кваліфікованими фахівцями.

Український виробник, компанія Evrolab (м.Суми) працює на ринку з 2012 р. Виробляє автомобільну електроніку спрямовану на підвищення безпеки експлуатації і поліпшення охоронних систем автомобілів концерну VAG, а також Lexus і Mazda.


Окремим напрямком діяльності компанії є виробництво бюджетних вимірників радіації -  дозиметрів .

Accept

Сайт використовує cookies