Інтерфейс підтримки старих Gateway, мультикерма, Mirrorlink та камери для RCD330plus NONAME вер. 2.0 Розкрити

Інтерфейс підтримки старих Gateway, мультикерма, Mirrorlink та камери заднього виду на авто без ABS для RCD330plus вер. 2.0

Evrolab Evrolab

Новинка

Ексклюзив! Знімає необхідність заміни Gateway (до L) на автомобілях до 2008 р.в.

Інтерфейс для підтримки мультикерма Skoda і Volkswagen з 8 кнопками. Немає потреби замінювати підкермовий блок і мультикермо на 12 кнопкове. Підтримка роботи камери заднього виду на авто без ABS без врізки в проводку авто.

Більше подробиць

В наявності

$55

Відправляємо в день замовлення

Офіційна гарантія 6 міс.

Український виробник

Будь-яка форма оплати

НОВИНКА!

При установці нової оригінальної магнітоли на автомобілі VW, Skoda, Seat до 2008 року випуску є проблема з розрядкою акумулятора. Пов'язано це з застарілим софтом в блоці Gateway. Блок Gateway є диспетчером всіх блоків, в ньому прописується поточна комплектація автомобіля, тобто всі електронні блоки, що містять CAN-шину, повинні бути занесені до переліку блоків Gateway. Він відповідає за передачу пакетів даних між блоками різних CAN шин, діагностику через OBD, а також переведення блоків в сплячий режим. Саме останню функцію не може забезпечити старий софт для нових магнітол. Магнітола не розуміє команду «sleep» і постійно пробуджує шину даних. Це веде до збільшення струму розрядки акумулятора.

Проблема зачіпає як магнітоли RCD330, так і інші, наприклад RCD510, RNS510, Discover Media, Bolero, Columbus і т.д. Вирішити це питання можна замінивши Gateway на аналогічний з новим софтом, або встановити наш CAN-фільтр перед магнітолою, який «змусить» магнітолу «заснути» при необхідності.

Також попутно за допомогою цього ж CAN-фільтра була вирішена проблема непрацюючої камери на VW Polo і Skoda Fabia 2 без блоку ABS. На цих автомобілях магнітола RCD330 при відсутності інформації про швидкість автомобіля в CAN-шині вимикає зображення з камери заднього виду.

Перевірка нашої попередньої розробки Mirrorlink в русі для RCD330 виробництва Desay показала, що для RCD330 Noname вона не підійде. При паралельному підключенні CAN шини магнітола виробництва NONAME встигала «побачити» реальну швидкість, в результаті на секунду видавалося повідомлення «Міррорлінк в русі заблокований», потім знову включався в нормальну роботу. CAN-фільтр дозволив вирішити і цю задачу. Також додали емуляцію стану замку запалювання для Фабії 2 до 2010 року випуску.

Інтерфейс для підтримки 8-ми кнопкового мультикерма Skoda і Volkswagen. З цим інтерфейсом не потрібна заміна подкермового блоку і мультикерма на 12 кнопковий.
Працює на магнітолах RCD330 (6RD 035 187B) NONAME!

Прилад сканує пакети даних CAN-шини і при надходженні сигналів від мультикерма, перетворює їх в зрозумілі дані для магнітоли RCD 330 plus Desay, та передає їх в CAN шину

Логіка роботи інтерфейсу на 8-ми кнопочного мультикерма:

На 8-ми кнопочному кермі перехід на перемикання треків відбувається через одноразове натискання кнопки зі стрілками (джерело). Повторне натискання цієї кнопки повертає інтерфейс в режим регулювання гучності.

Розблоковано MIRRORLINK в русі на RCD330 NONAME. Більше він не завершить роботу при швидкості вище 6 км/год.

Ніякі інші функції магнітоли не змінюються і не втрачаються.

Інтерфейс для самостійної установки. Не потрібно розбирання магнітоли і пайка дротів.

У разі купівлі інтерфейсу в комплекті з магнітолою, він буде встановлений всередину RCD330, від Вас не буде потрібно більше ніяких додаткових дій по установці.

Підключення:

 • Червоний - +12В акум
 • Чорний – GND
 • Помаранч/фіолет – CAN-шина CAN-High
 • Помаранч/корич – CAN-шина CAN-Low
 • Белый - CAN-шина CAN-Hi
 • Коричневый - CAN-шина CAN-Lo

Зовнішній вигляд інтерфейсу може незначно відрізнятися від представленого на фото так як йде постійна модернізація та оптимізація пристрою.

Гарантія на продукцію становить 6 місяців з моменту реалізації.

Умови гарантії:

 • Гарантійний термін не закінчився.
 • Наявність гарантійного талону (серійний номер пристрою та вказаний в талоні повинні збігатися).
 • Наявність і збереження оригінальної упаковки.
 • Відсутність слідів експлуатації і втручання в пристрій.
 • Установка проводилася кваліфікованими фахівцями.

Український виробник, компанія Evrolab (м.Суми) працює на ринку з 2012 р. Виробляє автомобільну електроніку спрямовану на підвищення безпеки експлуатації і поліпшення охоронних систем автомобілів концерну VAG, а також Lexus і Mazda.


Окремим напрямком діяльності компанії є виробництво бюджетних вимірників радіації -  дозиметрів .

Accept

Сайт використовує cookies