Інтерфейси та фільтри

2 товарів

Інтерфейси та фільтри для магнітол RCD 330+ Desay і Noname (TaenBao, Tempo), 6RD 035 187A і 6RD 035 187B, що дозволяють використовувати 8-ми кнопкове мультикермо  Skoda та Volkswagen, встановлювати затримку 8 сек (таймер) на відключення не оригінальної камери заднього виду, що дозволить уникнути помилок "Камера зараз не доступна" на сучасних маг...

Інтерфейси та фільтри для магнітол RCD 330+ Desay і Noname (TaenBao, Tempo), 6RD 035 187A і 6RD 035 187B, що дозволяють використовувати 8-ми кнопкове мультикермо  Skoda та Volkswagen, встановлювати затримку 8 сек (таймер) на відключення не оригінальної камери заднього виду, що дозволить уникнути помилок "Камера зараз не доступна" на сучасних магнітолах. Наші інтерфейси також розблокують MirrorLink в русі.
Експериментальна функція - з нашим інтерфейсом v.2 більше не потрібна заміна гетевея (Gateway) на автомобілях до 2008 р. Раніше це було необхідно, щоб уникнути швидкого розрядження батареї. Крім того, з'явилася підтримка старих Skoda Fabia до FL і можливість підключити камеру заднього виду на авто без ABS.

Менше
Більше
Показано 1 - 2 з 2 товарів
Accept

Сайт використовує cookies