Дозиметри

4 товарів

Сфера застосування дозиметрів досить різноманітна. Найбільш часто зустрічаються побутові дозиметри, які призначені для забезпечення особистої радіаційної безпеки людини. Люди прагнуть подбати про свою особисту безпеку, а також про безпеку близьких. Радіацію неможливо відчути фізично, побачити або визначити іншим методом, крім використання сучасн...

Сфера застосування дозиметрів досить різноманітна. Найбільш часто зустрічаються побутові дозиметри, які призначені для забезпечення особистої радіаційної безпеки людини. Люди прагнуть подбати про свою особисту безпеку, а також про безпеку близьких. Радіацію неможливо відчути фізично, побачити або визначити іншим методом, крім використання сучасного дозиметру.
 
    Дозиметр допоможе Вам визначити наявність радіонуклідів в продуктах: овочах, грибах, ягодах або, наприклад, в будівельних матеріалах, які використовуються при ремонті або будівництві будинку. Дозіметр з високою точністю зможе визначити наявність гамма і бета частинок за допомогою лічильника Гейгера - Мюллера. Кожна зміна буде супроводжуватися звуковим сигналом і числовим значенням на дисплеї дозиметру. Чим вище рівень радіаційного забруднення, тим більше буде частота звукового сигналу.
 
   Для того щоб купити дозиметр, виберіть вподобану модель з категоріі індивідуальних і професійних дозиметрів, натисніть кнопку "купити" і введіть реєстраційну інформацію. У найкоротші терміни з Вами зв'яжуться наші менеджери і узгодять з Вами коли і як Ви зможете забрати Ваш прилад в Києві, Сумах, Харкові, Дніпрі або в будь-якому іншому регіоні України.

Менше
Більше
Показано 1 - 4 з 4 товарів
Accept

Сайт використовує cookies